Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülfájás csillapítására...

Fülfájás csillapítására valami egyéb módszer?

Figyelt kérdés
Elképesztően fáj a fülem, aludni se tudok tőle. Sajnos csak holnap délután tudunk orvoshoz menni addig bármi tipp? Sajnos ma már bevettem a maximális adag fájdalomcsillapítót, ami igazából semmit sem ért. Igazából lefeküdni se nagyon tudok, akkor csak mégjobban fáj. Bármi ötlet?

2019. jún. 10. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked írtam a múltkor, hogy menj orvoshoz, mert begyulladhat? :(

Ügyelet?

2019. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha van otthon vatta akkor abból egy kis darabra tegyél körömvirág krémet az segít rajta nekem is segített ugyanebben a gondban voltam én is 1 hete. Elmesz a dokihoz tesz majd bele gézdarabot valami kenőccsel az majd rendbe teszi 3-4 nap volt nekem. Addig is cataflant vegyél be az erős kiveszi a fájdalmat
2019. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja még annyi hogy ne nagyon érje víz tehát fürdésnél ne menjen bele meg ne érje meleg mert nem tesz jót neki.. Remélem tudtam valamelyest segíteni 😉
2019. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hűha, köszi a gyors válaszokat. #1-es nem hiszem, én most írok a témában először😅

#2-es köszi az infókat, már majdnem infralámpázni akartam, viszont sajnos most mostam hajat, igyekeztem hogy ne menjen bele víz, de kitudja..

Volt már ilyen többször is, de ennyire még sose fájt. A krémesrt kipróbálom, köszi!

2019. jún. 10. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!