Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel indultam volna melóba...

Reggel indultam volna melóba lehajoltam valamiért felálltam és szédültem ez azóta is tart, hol jobb hol rosszabb. Az elmúlt hetekben viszont olyannyira előjött hogy már ájulás érzetem volt haza is kellett jönnöm melóból. Vélemény?

Figyelt kérdés
Minden vizsgálatom negatív lett ahol voltam. Valakinek valami tapasztalat?

2019. jún. 11. 07:48
 1/5 anonim válasza:
100%
Csak tipp, de nem lehetséges, hogy keveset iszol?
2019. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Stressz, szorongás?
2019. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg most ez a meleg.... Lehet alacsony a vérnyomásod.



Fiatalabb koromban én is szédülős (meg ájulós voltam), és sokszor éreztem furákat, de ha nagy meleg volt, akkor esélyesebb volt minden rossz... Persze nem csak akkor, hűsben, nyugiban, ülve is képes voltam szédülni.

ANnyi biztos, hogy mindig alacsony volt a vérnyomásom.

Ja és az ivás, amit előttem említenek... Hát valóban keveset ittam én is.... Arra már figyelek....

Rászoktam továbbá a kávéra, na nem terápiás céllal, csak mert sajnos szeretem. Állítólag vérnyomás emelő.... Nem tudom.

Továbbá sokat mozgok, biciklizek, és strapabíróbb lettem. Mostanában ritkán szédülök, ájulás pedig nagyon-naogyn rég nem volt. Úgy különösebben orvosnál én nem jártam, nem tudom mi van(volt) alapvetően bennem is amúgy.



De első körben javaslom a vérnyomásodat figyelni, mérni, ha tudsz szerezni mérőt, nem ártana!

2019. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy melegben leeshet a vérnyomás, ez okozhat szédülést, meg kellene mérni, és igyál sok folyadékot. Nyakcsigolyád is rendben?
2019. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A melegben kitágulnak az erek, így a vérnyomás alacsonyabb lehet. Amennyiben minden lelet negatív, erre tudok gondolni.
2019. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!