Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki hosszú távon nem...

Ha valaki hosszú távon nem foglalkozik pajzsmirigy betegségével, az mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Anyunak 20 éve mondták az orvosok, hogy műteni kellene a pajzsmirigyét. Aztán belekerült egy szektába, ahol azt sulykolták bele, hogy Isten majd meggyógyítja, csak imádkoznia kell... Ritkán találkozom vele, de egyre feltűnőbben hullik a haja és ő még mindig magasról tojik az egészségére. Nem régen vettek le mintát és újra elmondták, hogy műteni kellene. Szerinte nem kell, úgyhogy nem ment vissza. Nem vehető rá semmilyen normális döntésre, pedig még olyan fiatal. 46 éves lesz. :'( Nagyon féltem őt, de szörnyen haragszom is rá. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi a fenével tudnám meggyőzni? Sajnos idegenekre 1000x inkább hallgat, mint rám. Úgy betiltanám az ilyen szektákat! Elmondani nem tudom hogy utálom az ilyet! Ez bűn

2019. jún. 12. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy milyen súlyos.

[link]

A szekta alapítóját, vezetőjét felelősségre kellene vonni. Nem kellene Istenre várni, mert ő nem az éleben akarja megbüntetni.

2019. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is figyel rá, hogy mit mondanak az orvosok. Szerinte hülyeség.. Pedig az ikertestvérét is műtötték már pont emiatt. Valószínűleg nem a legenyhébb szinten van a betegsége. Olyan ekcémája van, hogy ránézni is fáj. Arra is azt mondja, hogy imádkozik és egy idő után elmúlik... Ja 2 napra 1 évben. Szokott zsibbadni a bal karja, akkor is imádkozik, pedig abból aztán lehetne óriási baj is. :'( Mindig nagyon felelőtlennek tartottam. Amikor nekem hullott erősen a hajam 7-8 évesen, akkor se orvoshoz vitt egyből, hanem a gyülibe... Apu unszolására végül elvitt dokihoz. Húgommal is bepróbálkozott, de szerencsére nem hagyták neki. Á, komolyan nem értem. Szeretem, de olyan buta.
2019. jún. 12. 23:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, pont ezek miatt lettem egy kicsit hipochonder. De az biztos, hogy örököltem tőle ezt a betegséget. Mesélte, hogy babakoromban tojásnagyságúra nőtt a nyakamon nyirokcsomóm, na akkor ő se gondolkozott, hogy hova vigyen. Aztán valami megváltozott nála. Biztos az agyára mentem. :D Szeretném jóvátenni, de így hogy, ha nem hagyja?!
2019. jún. 12. 23:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem egyszerű kihozni embereket a szektákból. Itt tudsz tanácsot kérni.

[link]

2019. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!