Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melanoma utókezelés?

Melanoma utókezelés?

Figyelt kérdés

Clark2, Breslow 0,35mm -es anyajegyet távolítottak el a lábszáramról, amit egy újabb, melyebb biztonsági vágás követett.

3 havonta ultrahang es bőrgyógyászati kontroll, valamint évente mellkas röntgen, és vérvétel- ennyi lett az eredmény.

Olvastam, volt akinek injekciót, meg sugarat adtak..

Félreértés ne essék, nagyon örülök, hogy nekem ezeket nem kell kapnom,de honnantol kezdodik az injekcios kezeles? Hallottam olyanrol, akinek szintén Clark2 volt, bar neki Breslow 44mm, es neki másfél évig injekciós kezelést kellett kapnia.

Szóval, mitől függ az utólagos kezeles? Valaki tudja? Köszönöm


2019. jún. 13. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy milyen stádiumban volt a daganat. Gondolom neked hamar lett kiműtve, nem terjed semerre. Ezért kell a szoros nyomonkövetés. Pl nekem méhtestrákom volt, 1.a stádium, a legkorábbi szakasz, így nekem is kontrollra kellett járni, 2 évig 3,majd 6 havonta.
2019. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor ez lehet az oka...Igen, nagyon korai stádiumban voltam.

Köszönöm! Jo egészséget kívánok

2019. jún. 13. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére nagyon pici volt a daganat, ilyenkor általában csak a CT-MR-röntgen-vérvétel négyes játszik, majd idővel váltakozva, hogy mikor melyik.
2019. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0,77 mm szokott lenni általában a "határ", nem tudom, hogy a 44 mm-es daganatra miért adtak interferont. Lehet, hogy túl magas volt a regresszió, így nem tudták pontosan megállapítani, hogy mekkora volt teljes kiterjeésében a daganat.
2019. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!