Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Barna foltok jöttek ki a hátamon. Mitől lehet ez?

Már lassan 2 hete hogy barna foltok jöttek ki a hátamon. Elég sok folt van rajta,van amelyik elég nagy és vannak kisebbek is.

Nem viszket meg semmi.

Tudja valaki mitől lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barna folt, barna, folt, viszketés, hát, pötty

jún. 16. 12:44  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet ez a hátamon? (barna foltok a bőrön, kép)
15 éves lány vagyok, és a hátamon mostanába pattanások jöttek ki, nagyobbak és kissebek egyaránt. Ami számomra elég fura mert az arcomon nincs pattanás. Valami tip, hogy mi...
A terhességem elején, most vagyok 7 hetes, a hátamon, piros, kis kiterjedésű kiütés szerű képződmények jöttek elő! Mitől lehetséges? Forduljak orvoshoz?
Előfordulhat, hogy attól jöttek ki pattanások a mellkasomon és a hátamon, hogy abbahagytam a fogamzásgátló szedését?
Mi lehet ez? Barna foltok jöttek ki a hátamon.
A hátamon kiütések jöttek létre ami már a nyakamra is át-terjedt. Miez meleg kiütés? Ezek a pöttyök viszketni szoktak és nem tudok tőlük aludni tudnátok segíteni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!