Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ilyen szúrós...

Mitől lehet ilyen szúrós pattanásom?

Figyelt kérdés
Kb 2-3hete van tobb kis piros pattanas az allamon így egybe. Azota nem sminkelek meg tisztítom, sőt mostanaban kenegettem propolisz cseppel, azt mondták jó gyulladás csökkentő. De még mindig nem tunt el, és ilyen szúrosak. Másnak volt már ilyen? Borgyogyasz sokar adna idopontot, valami otlet esetleg ami segithet?

2019. jún. 18. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos pattanás, nem pedig kiütés?
2019. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat legeloszpr biztos volt ptt ketto amit kinyomtam azota meg ilyen furcsa lett. Inkabb mintha kiutes es pattanas kevereke lenne , olyan mintha lenne benne 2-3kis pattanas, korulotte meg piros , igy egy folt lesz
2019. jún. 18. 08:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Most gondoltam ra hogy lehet e herpesz, de nem a szamln van hanem az allamon, ott is lehet herpesz?
2019. jún. 18. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!