Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdek aggódni, azt hiszem...

Kezdek aggódni, azt hiszem valami nagy baj van velem?! Félek!

Figyelt kérdés

Annak idején én írtam ezt a bejegyzést is; https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

Azóta a memória problémáim rosszabbak lettek és egyre furcsább az élet. Az embereket nem ismerem fel, csak azokat, akiket mindennap látok, eltévedek a városban ahol 19 éve élek, és mindenféle megmagyarázhatatlan dolgot teszek. Most vettem ki a csetresek közül a vénusz margarint, amit beletettem, a felvágottat a (szerencsére üres és új) kukából és a fogkrémet a hütőből. Most elmentem a másik hütőnkbe, ahol a fogkefe nézett velem szemben. De a minap a telefonom is mellette feküdt, néha napján még a wc papír is. A munkámat elfelejtem, az arcokra nem emlékszem, egy-két napos memóriám van, anyuék szerint kifordult a személyiségem, a tanárjaim félnek tőlem (az hagyján, hogy nem ismerem fel őket egyáltalán, de néha ők sem engem). Anyunak azt mondják, mintha egy másik személy lenne előttük nap mint nap, de semmire sem emlékszem. Részleges amnéziám van, de az emlékezet hiány miatt már személyiség zavarral is kezeltek, ahogy PTSD-vel is. De senki sem meri azt mondani, hogy ez van vagy az. Most már kezdenek az ALzheimerre is gondolni. Kezdek nagyon félni.

19 éves lány

u.i: állítólag régebben volt egy balesetem is, amikor hátulról leütöttek egy 10 kg-os táskával.



2019. jún. 18. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Menj el orvoshoz minél hamarabb! És emlitsd meg neki a balesetet is.
2019. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te demens vagy és ez csak rosszabb lesz sajnos.
2019. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Áú, ez fájt. NAgyon remélem, hogy nm. Végülis csak 19 éves vagyok. És nekik nem változik a személysigéük - nekem igen.


Végig olvastam ezt;

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Ez amnéziának tűnik. HAbár sok mindenre nem emékeztem belőle, de az (is). Persze egyik nem zájra ki a másikat. Az orvoshoz igyekszem eljutni. MRI-val fogom kezdeni.)

2019. jún. 18. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal van olyan betegség ami kb vissza fejleszti az ember tudatát.Menj másik orvos csapathoz,mert nem csak azzal van a baj nem emlékszel,de azt is elfelejted a wc papir hova való,mint egy kisgyermek,és nem oda rakod.Ha elfelejted hogy mit akartál csinálni,vagy tudod wc papirt akartál vinni a wc be de nem tudod hova raktad le,az megint más.Ez már nem csak memória zavar.Szerintem
2019. júl. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!