Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néhány hete nagyon sokszor...

Néhány hete nagyon sokszor szédülök mintha össze akarnék esni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Korábban nem volt ilyen problémám de most van hogy egész nap így érzek.Még ülő és fekvő helyzetben is sokszor szédülök.Ne foglalkozzak vele majd elmúlik?
2019. jún. 19. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább fordulj vele orvoshoz. Háziorvos első körben.
2019. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel sűrgősen foglalkozni kel .Házi orvos .
2019. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a kánikula miatt alacsony a vérnyomásod, meg kellene mérned, de sok más oka is van a szédülésnek, nyakcsigolya, stb. Menj el mielőbb a háziorvosodhoz.
2019. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanezzel mentem orvoshoz, nem találtak semmit, azt mondták depressziós vagy pánikbeteg vagyok, ami fura, mert nem vagyok stresszes. Ha pánikbeteg lennék akkor meg ezt adott helyek hoznák ki az emberből.

De itthon is szédülök ugyanúgy.

Felírt vagy 5 féle gyógyszert, 1 hónapig szedtem semmi javulás, ment a kukába. Gyógyszer mellett is ugyanúgy éreztem magam, akkor meg minek?

2019. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!