Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tölcsér mellkas? Gerinc ferdülés?

Hinimini kérdése:

Tölcsér mellkas? Gerinc ferdülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Testvérem 24 éves gerinc ferdülésre,és tölcsér mellkassra gyanakszok de még orvosnál nem volt azért gyanakszok gerinc ferdülésre mert nekem is az van és korzettet is kell hordanom napi 23-ban :/ amikor felveszi az én fűzőmet akkor állítása szerint “jobb” neki de 18. Éves korig történik a csontosodás és akkor lezárul ő neki a fűző már nem jó mert már érett a képekből kiindulva ti mit mondanátok? Tudom holnap orvos


[link]

[link]


2019. jún. 19. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Poszt-Scheuermann szindróma esetleg?

Nekem az van, egy magán úton készíttetett MR-ből tudtam meg, az orvosok nem mondták, nem is foglalkoztak vele. Ha tünetei vannak, akkor mindenképpen keressen megfelelő terapeutát (és ne hagyja magát mindjárt műttetni). Ha érdekel Facebook-csoportban tud beszélni sorstársakkal, Porckorongsérv - kezelés és megelőzés a csoport neve.

2019. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Istenem!

Nincs semmi baja, csupa izom. Neked is tőle kéne tanulni nem fordítva. :D

Max azért mondja, hogy fáj neki is mert már un téged

2019. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nagyon szépen köszönöm a kimerítő választ!

Ment is a hasznosabb kéz!

2019. jún. 20. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szemből nem annyira látszik, hogy mennyire nagy a beesés. (Az egész mellkas be van esve pl?) Nekem huszonéves koromban tűnt fel hogy van ez a problémám... előtte inkább azt hittem hogy nagyon vékony vagyok, tanárok sem küldtek gyógytornára. De nem tudom hogy gerincről jön-e, nincs olyan jó tartásom az biztos.
2019. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!