Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet segitsete?

Ez mi lehet segitsete?

Figyelt kérdés
Már mult honapba gyakori , fájdalmas(nagyon) pisilés miatt 4 nap után orvosnál kötöttem ki, monorual port kaptam a fájdalom elmult a gyakori pisi nem, ujra haziorvos felirt egy erős antibiotikot a fájdalom már nem volt és ugy éreztem minden oké.erre ma ujra nagyon fáj pisilés közbe és után folyton pisilnem kell de semmi nem jön és most utolso picinél pici vér is volt:( ez mi lehet mitcsináljak ?
2019. jún. 20. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Makacs hólyaghurut. Az orvos csináljon tenyesztést a vizeletedből,es arra való antibiotikumot kellene szedned. Addig nincs szex,sem fürdőzés,sem tangabugyi amig végig nem csinálod a kúrát különben semmi ertelme és mindig vissza fogsz esni.
2019. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi én is erre gondoltam illetve arra hogy valami daganat rettegek ettől?szerinted ez lehet vagy inkabb tényleg makacs holyaghurut?:(Az tud ennyire fájni?
2019. jún. 20. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:
A daganat nem fáj csak előrehaladott stádiumban. Egy csúnya gyulladás. Mindenképp kezeltesd ki,mert felmehet a gyulladás a vesékre is és az már nem gyerekjáték.
2019. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És igen,nagyon fáj. Nekem volt,tömény vért pisáltam és kb.mintha pengéket nyomtam volna ki magamból..
2019. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lassan indulunk dokihoz 4 től van ma . És szerinted a mult hónapi holyaghurutom hogy hogy nem lett jol kikezelve? Ez miért lehet pedig kaptam antibiotkumot (ami pl régebben hatott rögtön)
2019. jún. 20. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet más fajta baktérium csinálja,amire rezisztens a te bacid. Akkor nem fog hatni vagy csak időlegesen. Ezért kell tenyésztés. És tartsd be amiket írtam,igyál rengeteg folyadékot,leginkább piros bogyós gyümölcs teát és szedjél tőzegáfonya kapszulát,akár akkor is,ha nincs bajod. A gyógyszert addig szedd,míg elő van írva. Sokan elkövetik azt a hibát,hogy 3 tabletta után abbahagyják a kezelést mert úgy érzik,jobban vannak. Na ilyenkor lesz az,hogy a baci "megszokja"a szert és onnantól kezdve nem fog neki ártani. Szóval mindent utasítás szerint csinálj.
2019. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm.Remélem meggyogyulok,van egy pici kislányom és mellette muszáj lennem de ez annyira kellemetlen és fájdalmas:(
2019. jún. 20. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendben leszel! Jobbulást!
2019. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!