Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajon lehet? Nagyon ijesztő!

Mi bajon lehet? Nagyon ijesztő!

Figyelt kérdés
Ma terhelésre (30 perc séta a napon) rosszul lettem. Belső remegés és gyengeség jött rám. Ettem/ ittam nem az volt az ok. Annyira rossz volt, hogy azt hittem elájulok. A hűvös irodaban kb. 30 perc után tudtam felállni a székből. Közel álltam hozzá hogy segítseget kérjek. Egyész nap nem voltam jól. Gyengeség és nagyon rossz közérzet, álmosság (pedig aludtam jól az ejjel). Hazaérve a lépcsőn felfelé ugyan az a rosszullét jött rám. Kivert a víz, remegtem, félórája ülök a kanapén. A vérnyomásom 106/64 pulzus. 85. Nekem mindig ilyen alacsony. Szóval nem az az ok. Mikor hazaértem még 124/57 p.91 ez produkáltam. A vércukrom biztos nem esett le. Az más érzés. Nem fáj semmim. Illetve napközben kicsit a fejem fájt. Februárban voltam kardiológiai kivizsgáláson mindent rendben találtak. Mi a fene lehet ez? Volt már masnak is? Nagyon meg vagyok ijedve. A háziorvosom ma nem rendel, de nem is biztos, hogy el mernék indulni ilyen állapotban.

2019. jún. 21. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Telefonon kérdezd meg a most rendelő háziorvost vagy mentőt!
2019. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, telefonon kérdezz meg egy orvost, akit elérsz, nem baj, ha nem ő a háziorvosod.


De nem biztos, hogy komoly a baj, nekem hasmenéses betegség okozott a tiedhez hasonló tüneteket. De ez még nem ok arra, hogy ne kérj orvosi tanácsot! Pont azért kell, mert ő tudja megállapítani, hogy biztos nincs-e komoly bajod, ha pedig van, akkor elhárítani az életveszélyt.

2019. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sikerült elérnem az orvost végül telefonon. Mivel 37.3 hőemelkedést is mértem nem akartam a gyakorira bízni magam. De nem sokra jutottam. Azt mondta ne induljak el hozzá. Biztos valami vírust kaptam el. Igyak meg másfél liter vizet még ma és ha hétfőn is rosszul vagyok akkor keressem fel. Hát nem tudom. A fejemen kívül nem fáj semmi az se olyan nagyon. Valahogy nem nyugtatott meg. A vérnyomásom meg össze vissza ugrál. Hol 224 hol 98. A pulzusom már normalizálódott szerencsére.
2019. jún. 21. 19:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak 124 nem 224 :)
2019. jún. 21. 19:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem különben akkor volt agyhártyagyulladásra emlékeztető tünetem, mikor ilyen meleg volt, és sót és cukrot kell fogyasztani és vizet (csoki, chips pl.), mert nem tud a fronttal vagy meleggel megbirkózni a szervezet, az anyagcsere bedöglik.
2019. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam még rosszul a meleg miatt. Azért ezek nem agyhártyagyulladásra emlékeztető tünetek! A hőm lement 37.1re, fejfájás most nincs. Kicsit hányingerem van de lehet ezt már csak beképzelem mert az orvos annyira kérdezgette. A közérzetem nem valami jó. De tegnap este még kitakarítottam a lakást, attól nem lettem rosszul. Nem értem.
2019. jún. 22. 04:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy vagy azóta? Remélem, tényleg nem lett semmi bajod...

2019. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Esetleg fogamzásgátló?

Vírus?

Mérgezés?

2019. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyre rosszabbul. Már 37.5 a hőm. Alig élek. Hányingerem is van kissé és hidevrázasom.

Nem vagyok terhes, mérgezésen gondolkoztam de nem jutott semmi az eszembe.

Csak egyetlen dolog. Frontint szedtem de nwgyon pici adagban. 0.25 felét esténként. Nem minden nap. Azt elhagytam múlt hét csütörtökön és kedd óta napról napra rosazabbul vagyok. Lehet nincs köze hozzá mert olyan pici adag volt. De másra nem tudok gondolni mert nem jön a hanyás meg ahasmenés. Nem tudom az okozhatja e. Teljesen tanácstalan vagyok és ijedt. Hétfőtől mennem kéne dologzni, nem tudom mi lesz így.

2019. jún. 22. 19:12
 10/11 anonim válasza:
Na már jobban vagy ?
2019. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!