Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt valaki, aki daganatos...

Van itt valaki, aki daganatos betegségben szenved/szenvedett és szívesen mesélne arról, hogy milyen tünetekkel fordult először orvoshoz és végül hogyan derült fény a betegségre? (Daganat típusától függetlenül)

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Elhúzódó menstruációm volt. Először gyulladásra kaptam kúpot, gyógyszert, majd 2 hónap múlva másik orvos küretre küldött. Az mutatta ki a méhtestrákom. 2 hét múlva már műtötték, ez volt a szerencsém a rosszban.
2019. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Édesanyámnál hányás, hasmenés és látványos fogyás hirtelen. Teljesen ledermedtem és nem tudtam IDŐBEN cselekedni...


Most már egyértelműen haldoklik. (Előtte gyógyszermérgezés, miegymás. Pokol volt hosszú éveken át.)


Azt mondták legutóbb már csak néhány hete van hátra. Elgyengült a teste, nincs normális immunreakció. Olyan elképesztő ürességet érzek, amilyet még soha!


Remélem, idővel elfelejtem ezt a szörnyű időszakot. De most a látványtól szenvedek még egyelőre, ahogy készülődik elmenni...

2019. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.


Nyári időszak van, MINDENKI NYARAL - az egész ismeretségi köröm szinte. Ez a nehézség inkább az egészben.


Alig találok valakit, akivel el tudnék beszélgetni. (De azért akad...)

2019. jún. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, kedves kérdező, nagyon félek a daganatos betegségektől.. Kedves 1-es válaszoló, örülök, hogy már jól vagy. Kedves 2-es, nagyon sajnálom amit át kell élned, sok erőt kívánok! A vérkép kimutatja, ha valakinek daganata van? Melyik érték szokott eltérni?
2019. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek végbélrákja van májáttéttel(6 db volt benne, 2 hete műtötték). Tünetei, ami miatt elmentünk orvoshoz: friss vér a székletben!!!!!!! Ennyi!!!! Mindenki menjen szűrésre, mert alattomos betegség! 43 éves a Ferjem, tehát nem korfüggő....
2019. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2 és 3-as válaszoló vagyok.


Még "küzdünk" ezzel a csúnya betegséggel. (Nem tudjuk, hogy a kórság, vagy pedig Mi leszünk az erősebbek...)


Minden támogatást megadok Édesanyámnak, ha mégis úgy döntene, hogy értelmét látja az életben maradásnak.


(Akármilyen fáradtnak és "kifacsart"-nak érzem magam, a kedvéért igyekszem mindent megtenni.) Tegnap délelőtt huncut mosoly bujkált a szája szegletében.


Jobban érezhette magát a szorgalmas törődésem révén. Tudja, hogy rám BÁRMIKOR SZÁMÍTHAT!!!

2019. aug. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!