Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy nincs rossz...

Lehetséges hogy nincs rossz leheletem viszont ha megnyalom a csuklóm belső felét büdös lessz?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.



Mik a szájápolási szokásaid?


Fogmosás?


Fogselyem?


Öblögető(NEM AJÁNLOTT)?


Milyen gyakran ezek hetente?

2019. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
minden reggel selyem, fog mosás és szájviz. délután már csak fog mosás. ujabban kezdtem délután is szájvizet használni és 3x mosni
2019. jún. 22. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Étrend, miket eszel?



Van puffadás? BÁrmilyen gyomor vagy bélrendszeri panasz?


Fogaid milyen állapotban, van lukas, rossz?

2019. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja a szájvizek (Listerine, colgate) NEM JÓK, férfiaknak akár a tesztoszterontermelésre is rossz hatása lehet. Keress rá google, ha beszélsz angolul: testosterone mouthwash. Az első pár találat között van, ami tanulmánnyal van alátámasztva.


Lényegében ez egy helyi antibiotikum olyan értelemben, hogy megsemmisíti a szájban a baktériumokat, amik olyan gázokat teremelnek, amik a szagot okozzák. De cirka kiírtod a jó bacikat is, ráadásul óvatlanul lemegy némi a gyomorba és a többi.

2019. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fogaim rendben vannak. Voltam belgyógyásznál is azonkívül hogy volt helicon baktérium fertőzésem semmi rendellenesség nem volt. Jelenleg elvileg tiszta vagyok. Annyi tünetem lenne hogy fehéres a nyelven inkább a hátsó része(ez viszont az antibiotikumos kezelés alatt megszűnt de vissza is jött) és gyakoribb böfögés. Szerintem a táplálkozásom átlagos. Kevés szénsavas italt iszok. Nincs hogy puffadjak. Ha meg törlöm a nyelven hátsó részét szagos lessz az ujjaim viszont anyum azt mondja ha beszélek hozzá vagy rá lehellek nem érez semmit.
2019. jún. 22. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyelvkaparást próbáld ki, ha lepedékes a nyelved, hátha az segít.

Vannak rá spéci eszközök, én egy sima evőkanalat használok hozzá, amit forró vízzel fertőtlenítek minden használat előtt.


Illetve növeld a folyadékbevitelt. Mindenhol hallja az ember, így már nem is figyel erre,pedig az egyik legfontosabb tanács.

2019. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!