Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti tapasztalatok ilyen hosszan...

Ti tapasztalatok ilyen hosszan elhúzódó takony kóros betegséget?

Figyelt kérdés
Náthának indul, majd bedurvul, nem kapsz levegőt, az ortodox, fáj a nyelőcsöved mélyről köhögsz fel rengeteg váladékot. Lányom hozhatta haza a bölcsiből. Sűrű vastag sárgás-szürkés takony folyik az orrából, ami már 3 hét alatt sem múlt el, így már antibiotikumot szed. Mindenkit megfertőzött, az öccsét, a párom, mamákat, papákat, dédit, akik kapcsolatban voltak vele mind elkapták és nem gyógyul senki, én 2 hete szenvedek tőle, és már a torkom is elkezdett fájni. Ismerem, mert télen a terhességem alatt is elkaptam ezt, vagy hasonlót 2 hónap volt mire kivergődtem belőle és kellett az antibiotikum hozzá. Az orrspray sem segített. Arcmelléküreggyulladásom lett, pedig sosem volt. Nem vagyok betegeskedő, ha el is kapok egy évben egyszer valamit, nagyon gyorsan túl leszek rajta, de mostanság mintha mutálódtak volna a bacik...
2019. jún. 23. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A maximum 1 hónap volt, de dohányosként.


Vagy te gyengültél le például szülés után.


Milyen az étrended?


Vitamint szedsz?


Más gyulladások, izületben, izmokban?

2019. jún. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy hónap, de pl nekem asthmám van és ha elkapok vmit olyankor nem hagyom abba a köhögést amíg nem hányok

Kamilla tea mézzel vagy simám csak öblögetni, inhalálás, az a legfontosabb az antibiotikum mellett hogy kiürüljön a váladék a tüdőből utána könnyebb

2019. jún. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nem hat a vírusra. Szedj mellé ptobiotikumot, gyereknek biogaiat. Plusz a tejmentes diétia is segíthet és extra adag c és d vitamin.
2019. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!