Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy 16 éves fiú vagyok, és 2...

Egy 16 éves fiú vagyok, és 2 napja megjelentek rajtam apró kiütések. Miért?

Figyelt kérdés

2 napja észrevettem, hogy az akarom "belső" részén, hastáékon és hátamon apró kis kiütések jelentek meg, eléggé picik de nagyon sok, ugyan olyan színük van, mint a bőrömben csak egy nagyon bicit duzatak és függ a fénytol, hogy látszanak vgy semm vagyis csak nagyon nagy fénynél látszodnak jól, ezt megelozo napokon nem ettem, semmi nem megszokottá, nem szedtem orvosságot, nem vettem fe új ruhát stb.. Minden a megszokott volt! Mielőtt megjelentek végeztem egy kis fizikai munkát és mikor végeztem már rajtam voltak...

Voltam családi orvosnál és nemtudom választ adni csak felirat egy krémet, de az okát ő semm értette.. Nem viszket, nem fáj, mint ha nem is léteznének.. Nagyon fura és nem értem miért van ez.. Köszi ha választ adsz! (én melegre tippeltem először, mert mindig feketében járok és itt elégé meleg van.., de szerintem és az orvos szerint nem az miatt van)


2019. jún. 26. 15:34
 1/2 TamasB14 válasza:
Lehet fertőzés, de lehet genetikai örökség. Van valakinek ilyen a családban?
2019. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TamasB14 válasza:
Illetve gluténérzékenység is lehet
2019. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!