Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szúr a szívem, és...

Mitől szúr a szívem, és zsibbad a karom?

Figyelt kérdés
Előfórdul, hogy beszúr a szivem, és utána elkezd zsibbadni a karom. Ilyenkor nem tudok mély levegőt venni. EKG-n kb 1,5 éve voltam. Akkor nem találtak semmit.Mi lehet?Ennyi idő alatt kialakulhatott mégis valami? 18/L

2019. jún. 27. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Terheléses EKG kell.
2019. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor el kell szépen menni egy rendes kardiológiai kivizsgálásra, nemcsak egy EKG-re, és nemcsak a háziorvoshoz, és ha kiderül, hogy semmi bajod, akkor pszichés.
2019. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam kardiológián is, de az már két éve volt.Mellkhas zsibbadás miatt kértem oda beutalót. A doktőrnő csinált akkor is EKG vizsgálatot és ultrahangot is, de azt mondta nincs bajom. 2 év alatt kialakulhatott mégis valami? A vérnyomásomat szoktuk mérni általában mindig alacsony, és előfórdul, hogy helytelen szívverés jel jelent meg. Pedig nem érzem magam frusztráltnak. :(
2019. jún. 27. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ideg! Stresszelsz ezerrel.
2019. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj el még egyszer (nyilván kialakulhat egy betegség két év alatt), és hidd el, amit mondanak. Ha azt mondják, hogy semmi bajod, akkor irány egy pszichológus.
2019. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!