Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy vastagbélràkom van?

Lehet, hogy vastagbélràkom van?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hónapja kezdődött, hogy nagyon hangos között, mögött a hasam, de màs panaszom akkor még nem volt, egyszer hànytam, de aznap elég sok zsírosat ettem. Aztàn úgy 2 hete hasmenésem volt 3 napig, minden kijött belőlem, ilyen hasfogó gyógyszett kellett bevennem, hogy elmúljon. Viszont azóta fàj a gyomrom, puffadok, még mindig furcsa hangokat ad a hasam. Azért ilyedtem meg, mert sok helyen írjàk, hogy baloldali fàjdalom, nekem is ott fàj és ami még ilyesztőbb, hogy székelés utàn, nem hogy megkönnyebbülnék, hanem akkor is jobban kezd fàjni a hasam, sokszor màr mindenhol, köldök körül.Voltam orvosnàl, sok helyre kaptam beutalót, de még sokàra lesznek időpontok, addig úgy érzem, megőrülök...:( 28 éves vagyok, nem eszem annyira egészségesen, de pl sok rostokat azt eszem. Vashiànyos is vagyok, de az màr 8éves korom óta van.. Tudom, hogy nem szabadna interneten olvasgatni, de sok tünet illik ràm...:/
2019. jún. 28. 16:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Az elején azt akartam îrni, hogy úgy kezdődött, hogy hangosan korgott, morgott a hasam.
2019. jún. 28. 16:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Annak azért lennének más tünetei.
2019. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A véres székletre gondolsz?

Egyébként, iszonyú fàradtsàgok jönnek ràm, vagyis gyakorlatilag mindig az vagyok.. De vannak ilyen kezdődő pajzsmirigy problémàim, még a vashiàny miatt is lehet. Meg az émelygés, hànyinger is gyakori nàlam.

2019. jún. 28. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!