Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alvási apnoem van szerintetek?

Alvási apnoem van szerintetek?

Figyelt kérdés

Párszor elalvás előtt éreztem ilyen furcsa érzést, mintha megállna egy pillanatra a szivem és azthittem azért van mert kimarad egy légzés. Na attól a ponttól nagyon durván félek, hogy apnoem van. Olyan szintig jutottam, hogy párszor levideóztam nappal ahogyan alszom.Kiderült azt a furcsa érzést nem apnoe okozza, mert mikor voltak azok rendesen vettem levegőt. De párszor olyan mintha kimaradna egy egy légzés vagy lehet csak én képzelem már nagyon oda mert irtó hipochonder vagyok, naponta halálfélelmem van,mert állitolag ebbe bele lehet halni és a másik, hogy a számon lélegzem általában ami elősegiti az apnoet, mondjuk érdekes mert horkolni nem horkolok. Szerintetek fent áll nálam az apnoe és ha igen bele lehet ilyen fiatalon ebbe halni? Testsúlyom is rendben van, nem akarom elhinni, hogy ilyen betegségem lenne.. :(

17F



2019. jún. 29. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Fiatalon nem, de idővel kicsinalja a szivedet. Szóval szépen elmész a háziorvoshoz és kérsz beutalót alvásvizsgálatra. Tesóm os volt neki az derült ki, hogy vannak időszakok amikor nem vesz levegőt, de az oxigénkoncentráció végig normális szóval nem kell vele foglalkozni.
2019. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!