Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Enyhe pajzsmirigy alulmukodes,...

DettiKK kérdése:

Enyhe pajzsmirigy alulmukodes, szedjek szelent az ultrahang vizsgalat elott vagy inkabb csak azutan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mentem vervetelre es enyhe pajzsmirigy alulmukodest mutatott az eredmeny (0-4 kozott kene lennie, nekem 4,3 koruli erteket mutatott) visszamentem a haziorvoshoz aki beutalot adott pajzsmirigy ultrahangra es azt javasolta hogy szedjek szelent mert az helyre allithatja az erteket.

Nekem az lenne a kerdesem h ha most elkezdenem szedni (es elv. 2 honap a varakozasi ido az ultrahangra) es elmennek ultrahangra akkor az befolyasolja e az eredmenyt?

Lehet hulye kerdes, ha igen bocsi. Es elore koszi mindenkitol a valaszt



2019. jún. 30. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásol semmit! Ha az ultrahang diagnózisa negatív lesz, az kettőt jelenthet, az első, hogy a szelén rendbe hozta a dolgot, a második, hogy lehet a labor tévedett. Ha pozitív lesz az eredmény,(a statisztikából hiányzik még néhány pajzsmirigybeteg) az orvosod meg fogja változtatni a gyógyszered.
2019. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!