Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ülőideg-gyulladás! Akinek...

Ülőideg-gyulladás! Akinek volt, mi segített?

Figyelt kérdés
Úgy fáj a derekamban egy ponton, mintha a kést benne hagyták volna és picit forgatnák, illetve a farpofámon keresztül a bokámig egy csíkban fut le ez az éles fájdalom. Napról napra egyre rosszabb. Kaptam múlt héten szteroidos injekció, jövő héten is kapok, plusz Tramadol fájdalomcsillapítót szedek. Szedtem egyéb nem szteroid gyulladás gátlókat is, de nem segített egyik sem. Hiába pihenek, fekszek, annyira fáj, hogy a sírás kerülget folyamatosan. Ez normális, hogy ennyire tud fájni?? Mennyi idő alatt lehet kijönni ebből? Akinek volt ilyene, mi segített? Köszönöm, ha válaszoltok!
2019. jún. 30. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem izomlazító, plusz Tramadolor, meg gyógytorna. Nincs gerincsérved? A porckorong tudja nyomni az ülőideget, nekem is az okozta.
2019. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem, fél évig kínlódtam vele.
2019. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a borzasztó fájdalom "normális".

Úgy értem, ez ezzel jár. Nekem 3 hónap volt anno, injekciókat kaptam és nekem az Apranax csillapította a fájdalmat valamelyest. Gyógyulást kívánok!

2019. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elvileg porckorong kiboltosulás okozza. Várom, hogy lemenjen a gyulladás és olyan állapotban legyek, hogy el tudjak járni egyéni gyógytornára.. de már hetek óta csak várom, hogy jobb legyen.. borzasztó ez a fájdalom. Apranaxot 2 hétig szedtem. Mielőtt jött ez az ideg-gyulladás, heti kétszer jártam csoportos gyógytornára, most nagyon mérges vagyok magamra, mert lehet egyénire kellett volna eljárni, mett úgy érzem rontott rajta..
2019. jún. 30. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval gerincsérv. Hát kitartást kívánok neked.
2019. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!