Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szupraventrikuláris tachycardia?

Szupraventrikuláris tachycardia?

Figyelt kérdés

Otthon takarítottam amikor felment a pulzusom. Éreztem hogy nagyon dobog a szívem kihívtam az ügyeletet. 180 pulzust mertek majd ideges lettem felment 200ra. Egy fecskendőbe kellett fujnom

Levegőt attól visszaállt. Most itt fekszem monitoron nyugalmi a pulzusom és elvileg minta EKG van. Azt mondtak szupravertrikuláris tachycardia amit okozhat stressz és betegség is. Nem mondanak mást fekszem az ágyban és várok még órákat valakinek valami tanácsa tippje van esetleg hogy ezt tényleg okozhatja psziché ? Délelőtt osszeveszzem a párommal. Ha nem okozhatja akkor mire számíthatok a továbbiakban ?


2019. jún. 30. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez és egy kis kiszáradás okozza, ha ezt mondták a dokik/mentősök....
2019. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az ideges, fiatal nők ritmuszavara (persze ettől még férfinál is lehet). A stressz okozza többnyire.
2019. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm eltaláltad 27 éves no vagyok :) haza engedtek hogy minden rendben van. Hihetetlen
2019. jún. 30. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát mert ezzel így, hogy még csak egyszer fordult elő, nem igen tudnak mit kezdeni. Lehet egyszeri esemény volt, és nem jön elő többet :) ha esetleg máskor is előfordul, akkor már szóbajöhet valami terápia.
2019. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!