Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A húgycsővem fáj néha enyhén,...

A húgycsővem fáj néha enyhén, mikor hason fekszek, vagy ha meg nyomom. Mikor pisilek csíp, van mikor nem erősen, de van mikor nagyon. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Talán nemi betegség? Fertőzés? Fel fázás? De nincs vizelési ingerem.
2019. jún. 30. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Most ezt így honannan tudjuk? Lehet hólyag, hugycső és valóban lehet nemi fertőzés amit érzel. Egy vizeletvizsgálat sokat segíthet a felderítésben illetve ha nő vagy, nődoki. Ha felfázás, eleinte nem biztos h van vizelési inger, igyál sokat most és majd meglátod mi lesz. Holnap nincs doki csak ügyelet különben, ha belobbanna.
2019. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.. Kicsit meg vagyok ijedve, hogy nemi betegség..
2019. jún. 30. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az is gyógyítható. Most igyál sokat aztán sétálj az urulógiára, lehet még valami kő vagy homok, egy vizeletvizsgálat, uh csak kell. Mindenképp kezeltesd mert egy makacs baci mindig visszajön persze a legrosszabb pillanatokban.
2019. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De hány éves vagy?
2019. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2019. júl. 1. 07:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz fordulj sürgősen.
2019. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!