Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan tudom hogy bennem...

Honnan tudom hogy bennem maradt esetleg a tampon? És milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés

Pénteken megjott a menstruációm szombaton elmentem bulizni és amikor este hazaertem a buliból akkor nem emlékszem hogy kihuztam-e a tampont és tettem e be másikat vagy nem huztam ki és beraktam megegyet. Általában 6-7 napig tart a menstruációm de ma elmúlt. Félek hogy nagyon melyre felcsúszott és valami bajom lehet. 3x kb megvizsgaltam magam de nem éreztem semmit. Ma nem volt mozgalmas napom csak feküdtem. Először azt hittem azért nem vérzek mert egész nap pihentem. De ma edzettem is és azt hittem majd akkor megindul. De nem indult meg. Félek hogy eltomitettem valamit vagy valami és azért múlt el ilyen hamar. Igazából nemrég valtottam életmódot úgyhogy az befolyásolhatja? Ja és azóta volt 2-3 tampon ami megtelt és kicseréltem. De valamiért mégis aggódom... Valaki valami tipp? Vagy csak túl sokat böngésztem a neten? 😩😩

(ez nem kamu szöveg és legyszi ne nevessetek ki mert ez komoly)


2019. júl. 1. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A madzag nem tud felcsúszni, azt láttad/érezted volna, szóval nyugi.
2019. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha felnyúltál, és nem éreztél semmit, akkor nincs is ott semmi. Meg valóban, a madzagot biztos észrevetted volna valahogy.

Olyan mélyre úgyse tud felcsúszni, hogy ne tudd kitapogatni.

2019. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fel tudsz nyulni a méhszájadig gugfolo helyzetben olyasmi tapintású keménységre mit az orr, gömbölyű is. Ha azt érzed tuti nincs ott tampon. Különben igaza van annak os aki a madzagjára hivatkozik, azért irtam a fentit hogy ha ennek ellenére paráznál, igy is meg tudod nézni.
2019. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
minek iszol ha nem bírod
2019. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján kivetted az ominózus tampont, csak ezek szerint nem emlékszel rá. Ennyi, ne aggódj! Ja, és legközelebb ne igyál annyit!
2019. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a vicc hogy egy kortyot nem ittam mert nem iszok alkoholt. Csak ha ünnep van akkor iszok meg Max egy pohárral. Nem is mondanám igazán bulinak, hanem inkább baráti összejövetelnek
2019. júl. 1. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azóta 3 tampont cseréltél szerintem nem felejthetedd bent, mert észrevetted volna. Meg szerintem egyszerre kettőt nem lehet bent hagyni úgyhogy nyugi.
2019. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aggódsz a nőgyógyásszal megnézetheted magad, de gyébként nagyooooon kevés az esélye, biztos észre vetted volba már hogy ott van
2019. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Akkor bocsi, mert azt hittem - mivel buliban voltál -, azért nem emlékszel.:)
2019. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!