Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Két hetes puffadá...

Mi lehet ez? Két hetes puffadás, hasmenés, hasfájás után most a fájdalom ráhúzódott az egész hátamra, derekamra.

Figyelt kérdés

Már voltam dokinál, akkor még az emésztési problémákkal, most várok a gasztrora és további vizsgálatokra, de ma annyira fáj a hátam, hogy szinte már állni sem bírok. Tegnap kezdődött, akkor mintha zsibbadt is volna.

Előre is köszi!


2019. júl. 1. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de hasnyálmirigy-gyulladás jutott az eszembe, az jár hátba kisugárzó fájdalommal. Reméljük, nem erről van szó.

Vérvétel még nem volt?

2019. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt!Nem, az nem volt még, sajnos. Illetve arra nem is kaptam beutalót, vagyis csak tejcukor vizsgàlatra. Az milyen vérvételből derül ki, megkérdezhetem?
2019. júl. 2. 00:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Néztem most, hogy valamilyen enzimeket kell nézni, talàn amilàz, meg ilyenek? Erre vajon hàziorvos is tud adni beutalót?
2019. júl. 2. 00:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, amiláz, lipáz, CRP-t is kell nézni és ultrahang is ajánlott. Ezekre a háziorvos is tud beutalót adni.

Azért ne ijedj meg, lehet hogy csak valami banális megbetegedés van a háttérben.

2019. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz!
2019. júl. 7. 20:04
 6/7 A kérdező kommentje:
*köszi!*
2019. júl. 7. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogyás is van, övszerű fájás. Hasnyálmirigy gyulladás tünetei
2019. júl. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!