Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt tünetetek pajzsmirigy...

Volt tünetetek pajzsmirigy túlműködéssel?

Figyelt kérdés
Tavaly mikor terhes voltam kiderült, hogy pm túlműködésem van. Nagyon durván (mérhetetlenül alacsony TSH, T3 és T4 pedig teljesen elszállt), de semmilyen szubjektív és a vérvételen kívül semmilyen objektív tünetem se volt (le is vetette az orvos mégegyszer, mert olyan rosszak lettek az értékeim, tünetem meg semmi nem volt, hogy azt hitte elcserélték a vérem, de persze a második is rossz lett). Majd 3 hónapnyi gyógyszerszedés után elmúlt, 10 hónapja nem szedek gyógyszert. Most megint elmentem vérvételre, várom az eredményt, de valaki járt már így, hogy semmilyen tünete nem volt, mégis pm túlműködése volt?
2019. júl. 2. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én alulműködő voltam és ez ment át túlmüködésbe.

Alulműködőként vonszoltam magam, hiába kapta hormont. Ezer tünet, szellemi tompaság. Minden laborom határérteken belül volt, TSH 2,4.

Most 0.02 TSH kicsit emelkedett a T4, de végre jól vagyok a régi önmagam. Minden tünetem elmúlt, tele vagyok élettel, energiával.

2019. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem olyanok voltak az értékeim, hogy azt mondta az orvos, hogy a szememnek ki kellene düllednie, a pm-nek is már meg kellene duzzadva lennie és a szívemben ki kellene ugrania a helyéről....
2019. júl. 2. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!