Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális ha vírusos hasmené...

Az normális ha vírusos hasmenés utáni első két munkanapon úgy elfáradok, hogy hazafelé már majd elájulok és a közértbe sem tudok elmenni?

Figyelt kérdés
Mikor lesz jobb? Pár éve 3.-4.napon már kirándultam. Most meg 2 héte kezdődött és még mindig ilyen életképtelen vagyok. Ijesztő.
2019. júl. 5. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
mivel meleg van, ezért lehet ki vagy száradva, igyál nagyon sok vizet/sós vizet(nagyon rossz ízű de segíthet) ha sokat iszol minden nap és pár nap után nem múlik ez el mindenképp menj orvoshoz, de már most is érdemes lenne
2019. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rengeteget ittam és voltam orvosnál. Nincs már a hasamnak 1 hete baja eszem normálisan. Elküldött vérvételre és ennyi. Fáj a fejem, 37 a hőm és 100 sincs a vérnyomásom.
2019. júl. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!