Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az orvos megnyomkodja a...

Ha az orvos megnyomkodja a hasam azzal mit tud megállapítani?

Figyelt kérdés
Bal alhasi fájdalom miatt mentem el. Ezzel a nyomkodos vizsgálattal miket tud kizárni?elküldött hasi uh,de több mint 1hónap múlva kaptam rá időpontot. És ha rákos vagyok akkor ez az 1 hónap rengeteget számítana. 44 éves férfi vagyok.

#Alhasi-vizsgálat
2019. júl. 11. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Megnézte, nincs-e szervmegnagyobbodás, bélpuffadas,vagy abdominális izomspazmus.

Ezek mind sok betegség előtünetei,a vizsgálattal a dokid kizárt kb 10-20 általános,konnyen felismerhető betegséget.

2019. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem kb. egy hónapja ugyan ez volt a panaszom. Nekem is megnyomkodták, meg volt UH. Semmit nem találtak, azt mondták izomhúzódás. Kb két hét alatt elmúlt.


Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, saját tapasztalat!


Minden jót!

2019. júl. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulképpen megállapította, hogy nincs semmilyen hasbajod, de a biztonság kedvéért elküldött hasi UH ra. Ha bajt talált volna a nyomkodásnál, ráírja a beutalódra, hogy sürgős, és akkor 2 napon belül megnézik. Van olyan is, amikor a szakorvos ( sebész ) azonnali UH t kér. Ilyenkor a bentlévő beteg után azonnal sorraveszik a pácienst. ( ez utóbbit magam láttam ) Örülj, hogy te egyik sem vagy. Mert akkor nem itt írkodnál...
2019. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De lehet akár rák is?
2019. júl. 15. 05:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyu

Ne így gondolkodj, hogy lehet akár rák is.

Sajnos manapság már bármi lehet rák, egy egyszerű köhögés is. Számtalan banális ok okozhatja a problémád.


Nyugodj meg, meglátod semmi nem lesz. Főleg ha nem volt hirtelen súlycsökkenés vagy hasonlók.

Minden jót, majd írj.

2019. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Hirtelen súlyvesztés nincs és nem volt.De ez az alhasi fura szerű érzés megvan.Szinte folyamatosan,nem elviselhetetlen de érzem.Főként baloldalon.Vérvételre nem is értem miért nem küldött el?! Széklet eredmény elvileg holnap lesz meg.
2019. júl. 15. 12:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Meglátod minden rendben lesz. Rengeteg dolog okozhatja ne gondolj egyből a legrosszabbra! ;)
2019. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma lesz elvileg széklet eredmény,délután meg hasi uh. Mivel kértem időpontot magán dokinál. Nem várok aug 16-ig.
2019. júl. 16. 04:04
 9/13 A kérdező kommentje:
Széklet vér immun I: pozitív. Ez már nagy baj ugye?
2019. júl. 16. 09:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Jónak nem jó, de lehet akármitől is. Tovább kell vizsgálni.
2019. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!