Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folytonos szédülés, bizonytala...

Folytonos szédülés, bizonytalanság érzés, néha már felkelni alig tudok, fejfájás, kábaság, látászavar, lépcsőzés után elgyengülés szapora pulzus rossz közérzet,37 hő mi bajom van?

Figyelt kérdés
Egy hasmenéssel járó vírust követően lett ez az egész. Kicsit vérszegény vagyok ennyit mutatott a labor. Minen más rendben volt.Teljesen kikészítenek ezek a tünetek. Alig élek. Mellé időnként a hasam is kavarog a hajam is hullik csomókban és már annyira megrémít a folytonos szédülés, hogy komolyan nem tudom mi lesz így velem. Máskor is voltam már vérszegény ennél jobban is, de nem voltak ilyen súlyos tüneteim. Ha este fáradt vagyok akkor annyira rosszul érzem magam, hogy már a lakás másik felébe is nehéz átmennem. Rátesz az egészre, hogy most már meg is rémültem az egésztől. Kétségbe vagyok esve.
2019. júl. 13. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
hétfőn elballag a körzetihez és előadja ezt egy normális ember
2019. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Légyszi ne írjatok gonosz hozzászólásokat már így is nagyon rossz.
2019. júl. 13. 10:56
 3/11 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam ott! De csak felírták a vasat.
2019. júl. 13. 10:57
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Elnézést kérek az 1-esért, nem volt tiszta, hogy az a labor mikor készült. Menj vissza az orvoshoz és keressétek meg az okot. Itt mi nem tudunk segíteni.
2019. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Te nem tudsz segíteni! A többi felhasználó nevében miért írsz? Az orvoshoz hiába megyek! Ha tegnap ennyit tudott hozzátenni a dologhoz mi változna? Komolyan nem értem?! Ha kaptam volna segítséget és mára jól lennék akkor fel sem tettem volna ezt a kérdést! Ha TE nem tudsz segíteni akkor miért válaszolsz? Nem kötelező! Ez valami kényszer. Nyilván nem vagyok hülye és az orvoshoz mentem először! Elnézést hogy nem akarok a végtelenségig szenvedni és adtam egy esélyt ennek a lehetőségnek, hátha valaki tud mondani valami megnyugtatót!
2019. júl. 13. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Akkor elnézést kérek, hogy írtam, nem fogok többet, törlöm a listámból a kérdést, jobbulást kívánok és reméljük jön egy távgyógyító hasznos tanácsokat adni.
2019. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az áfonyalé segít ilyenkor. És sok pihenés. Ha az orvos azt mondta, hogy nem vagy beteg, akkor úgy is van. Előbb-utóbb elmúlik.
2019. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha úgy gondolod hogy a háziorvosod nem vesz komolyan,nem küld el különböző szak vizsgálatokra,akkor ott van még a

beteg jogi képviselőd .Panasszal kell élni.

Ez minden beteg váróba ki van függesztve .

2019. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Betegjogi képviselő? :D Szerintem még sosem fordultál hozzá. :D Semmire nem jó csak egy dísz a falon. Nem is hatóság intezkedni sem tud és tenni sem semmit, nyomozati jogkörrel sem rendelkezik. :D Megkeresed, elmondod mi történt, ő nagy sokára elmegy beszél az orvossal, ő is elmond valamit aztán ír egy jelentést amit elküld neked emailen. A jelentés az orvos hazugsagairól fog szólni amit természetesen alátamaszt majd az asszisztens is így 2 az 1 ellen. Ha nem küld el vizsgalatokra akkor majd mire jön a betegjogi kepviselő beír párat a gepébe amin sosem jártál, hogy neki legyen igaza. Mivel a betegjogi kepviselő nem hatósag ïy el kell fogadni azt amit lát. A jelentést pedig kítűzheted a falra. Ennyi értelme van a betegjogi kepviselőnek egészen pontosan. Egyszer végig csinaltam mikor egy másik háziorvos életveszélyes állapotban a pszichiátriara küldött többször is és még ki is röhögött. Meg nyugtatókat írt fel. Kórházban végeztem műtéttel. Mikor megtudta még elnézést kérni is elfeljtett. Az már nekem is sok volt és megkerestem a betegjogi képviselőt. Azzal indult a dolog, hogy akinek kint lógott a neve az már 2 éve felmondott, több hétbe került mire kiderítettem ki az valójában. Majdnem az egész városban ő a képviselő így semmire nincs ideje. Ez egy másik orvos volt. A mostanit nem szidtam, nem erről szólt a kérdés. Elküldött laborba csinált pár neurológiai tesztet. Csak szarul vagyok és a történtek után meg már bizalmatlan és rémült.
2019. júl. 13. 13:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem snno epeféreg váltott ki ikyen tüneteket! Egy székletvizsgálat kimutatja
2019. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!