Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a péniszem, de...

Nagyon fáj a péniszem, de csak mikor merevedésem van. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Voltam a házi orvosomnál, avval a panasszal elsőnek, hogy fáj mikor pisilek, és csíp. Fehér folyékony váladék jön egész nap a péniszemből, (még most is). Szóval szedem a Ciprinol nevű gyógyszert, és most a pisilés kellemesebb, viszont ugyan úgy folyik a váladék. Éjszaka mindig arra kelek hogy félig, vagy teljesen merev a peniszem és nagyon fáj, pláne akkor ha teljesen függőlegesen van a péniszem. Mar reggel is nagyon fájt. Akkor múlik el ha fel ülök, és el múlik a merevedés. De még most is rohanok pisilni éjszaka. Nagyon félek. 20 éves vagyok, kértem múlt héten urulógusnál időpontot, de csak szeptember 10-re kaptam. Valakinek hasonló tapasztalat?
2019. júl. 14. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Ez se normális ez az állandó merevedés.

Szerintem valami fertőzés lehet.

2019. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Az orvosnak az állandó merevedést is emlísd meg, ezzel is kezdeni kéne valamit.
2019. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az urológiára nem kell időpont (Bp. X. kerület)
2019. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak reggel van merevedésem inkább. Hát én sajnos vidéki vagyok.
2019. júl. 14. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!