Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől erzeketlen a bőröm?

Mitől erzeketlen a bőröm?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Hodgkin limfomam van jovoheten lesz az utolso kezelesem a 12. A 8. Utani pet ct-n mar nem volt aktiv nyirokcsomom

Ma delutan vettem eszre hogy a bal labszaramon kb egy tenyernyi resz erzeketlen.. mintha el lenne zsibbadva

Az ujjaim is szoktak zsibbadni de az orvosom aztmondta az a kemotol van... de ez most nagyon furcsa es rossz erzes mint mikor a fog orvosnal el zsibbasztjak az inyt ha erosen megcsipem erzem ... elobb be mentem a surgossegire es hat eleg bunkok voltak velem hogy ez semmi es ilyennel nem kell ide futni... hogy ez nem a kemotol es nem is betegsegtol van ...hat de azert az ember megis megijed ha ilyen van ....

Mitol lehet ez? Volt mar valakinek hasonlo?



2019. júl. 14. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

De a kemótól van. Neuropathias tünet. De nem sok mindent lehet vele csinálni, gabapentin vagy imipramin esetleg kipróbálható rá.


A sürgin meg azért voltak bunkók, mert hülyeséggel mentél oda, ez nem sürgősségi, hanem onkológiai vagy háziorvosi probléma.

2019. júl. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pedig az egyik onkológus volt ügyeletben

Na mindegy

Hát remélem attól van tényleg köszönöm a választ :)

2019. júl. 15. 09:58
 3/4 A kérdező kommentje:
En egyebkent a hematologiara jarok nem az onkologiara
2019. júl. 15. 12:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a dokinál ő is aztmondta h nem a kemotol van és nemis a betegségtől... Hat nem értem tjesensemmibe veszik ezt mintha nagyon kis dolog lenne vagy csak én fujom tényleg ezt ennyire fel? Én nagyon megvagyok ihedve és hiába nyugtatnak félek... Mert ott ahol zsibbad van két piros kis folt is és arra sem mo dja az orvos hogy mitől van.. Teljesen jelentéktelennek veszi... Nem aztmondom hogy az orvosom nem foglalkozik vele mert pl múltkor csak annyit mondtam hogy fáj a hasam és egyszerre atkuldott az ultrahangra.. Csak most ezt nem értem.. Mindegy ha nagy baj lenne biztos észre venne remélem swmmise.. De akkor is nagyon furcsa érzés ez a zsibbadás és nem mulik...
2019. júl. 17. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!