Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom lehet?

Agydaganatom lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este fájt a fejem, majd elaludtam és kb 3 óra múlva felébredtem és a fájdalom rettenetes lett. Bevettem egy fájdalomcsillapítót, visszaaludtam és elmúlt. Most megint nyom egy kicsit. Viszont tegnap mikor felültem kicsit jobb lett, azt olvastam ez is tünete. Sokat van hányingerem is, és mikor felállok általában nagyon elszédülök és szinte semmit sem látok, csak lila foltokat aztán ez pár másodperc után eltűnik. Van esély daganatra?

2019. júl. 16. 02:36
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Az agydaganatos felfájás nem múlik el fájdalomcsillapítóra, ezt nem sikerült

elolvasni, csak a rémhíreket?

2019. júl. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen allsz fel es elszedulsz, foltokat latsz, akkor leesett a vernyomasod, nem agydaganatod van.
2019. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 16. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Fejfájást rengeteg dolog okoz így, csak néhány alapot említek: fogak gyulladása, fülgyulladás, gyengén látás, nőknél menzesz meg úgy ezer dolog kb. Deee ha szerinted mindenképp agydaganat, akkor kérj időpontot egy vérvételre első sorban.
2019. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!