Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyaralás alatt begyulladt...

Nyaralás alatt begyulladt bölcsességfog. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Olaszországban vagyunk kint ma reggelre arra ébredtem hogy be gyulladt a bal felső bölcsesség fogam. Sajnos nem fér el a számban ezt már mondták régebben csak mondták hogy amíg nem okoz panaszt nem sürgős kihúzatni..fájni nem fáj,csak megsértette az ínyemet és körülötte gyulladt.holnap után megyünk haza úgyhogy szerencsére nem nyaralás kezdetekor,viszont nem tudom addig mit tegyek hogy jobb legyen. Igyak sok folyadékot? Öblögessem? Mossam sokat ?
2019. júl. 16. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Van utasbiztosításod? Amit én kötöttem, abban volt "sürgősségi fogászati kezelés". Vannak házi praktikák, de a gyulladást gyógyszerrel kellene kezelni.
2019. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, egy hétig fájt egy kicsit, aztán magától elmúlt. Semmi különöset nem csináltam vele. Egyébként a fájdalom sem volt olyan nagy, úgyhogy végül fogorvoshoz sem mentem vele. Azóta eltelt körülbelül egy év és semmi baj nem volt vele.


Ha nagyon bedurvul, akkor szerintem is érdemes minél előbb orvossal megnézetni, de hátha szerencséd lesz és magától rendbe jön ahogy nekem is.

2019. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első: van biztositasom, de tudod nekem a fogászat eléggé bizalmi kérdés.. ha otthon lennék se mennék el bárhova így meg hogy idegenek húzzák ki, akiknek a nyelvüket sem értem... ahhh elég rossz. Ettől független bemegyek a helyi gyógyszertárba és megkérdezem mit ajánlanak ami lehúzza a gyulladást. Második: nekem sem faj igazán, egyáltalán nem vészes inkább csak attól félek szabad e így repülőre ülnöm (hallottam rém storykat és eléggé Parás vagyok)
2019. júl. 16. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!