Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy cukorbeteg vagyok?

Lehet, hogy cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Kb. 10 hónapja folyamatosan száraz a szám, kicsit többet pisilek (napi 2-3-szer), fogytam kb. 5 kilót és nem tudom visszaszedni, szokott lábgörcsöm lenni, amikor felkelek az ágyból néha minden elhomályosul, elsötétedik, lehetek cukorbeteg? (17/lány)

2019. júl. 16. 12:21
 1/6 A kérdező kommentje:
* van amikor napi 4-szer is pisilek.
2019. júl. 16. 12:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el ezekkel a panaszokkal a háziorvoshoz ( ezért van ), és segít neked választ kapni. Most úgyis ráérsz.
2019. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem sok pisilés egyáltalán. Főleg nyáron, ha többet is iszik valaki.

De érdemes megnézetni. Valami biztosan lehet, ha nem érzed jól magad.

2019. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy alapból az ivásoddal van a probléma? Mármint, a száraz száj amiatt is lehet, hogy nem iszol eleget. A napi 4x való pisilés pedig elég kevés, cukorbetegségnél pedig pont, hogy többször szokott egy ember.


Mindenesetre, én nem mondanám ezt feltétlen cukorbetegségnek. De azért érdemes el menned akár háziorvoshoz, majd esetleg ő beutal valahova.

2019. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a hipochondria jelensége is lehet.
2019. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Napi 4 pisi elég kevés, normal embernek is.

Én amikor cukorbeteg lettem, kb 5-6 liter folyadékot ittam és 1-2 órankent jartam pisilni, éjszaka is.

2019. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!