Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire kell fájjon a vagbélg...

Mennyire kell fájjon a vagbélgyulladás, hogy átgondoljam lehet az van nekem most?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a köldököm alatt, balra.


Régebben voltam már sürgősségin emiatt, meg az alhasam fájt akkor nagyon. Kivizsgáltak, adtak gyulladás csökkentőt és fájdalom csillapítót, de nem hatott, így kórházba mentünk vele, ahol sok vizsgálat után nem volt eredmény, így hazaküldtek. Valami gyulladás lehetett, mert valami sejt több volt a véremben vagy mi. Nem értek hozzá.



Mostanában felfordulás van a házban, és mindenki fáradt. De nagyon fáj. De nem sírok. Szóljak?



Mennyire fájna, ha tényleg lenne valami? Potyára nem akarom, hogy orvoshoz menjünk.


Esteleg valami ötlet miért fáj? Szúródik, ha levegőt veszek akkor is.


2019. júl. 16. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, szóljál!
2019. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek orvoshoz!


Hasonlóan kezdődött nekem is hajnalban,este műtöttek!

2019. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Különben hány éves vagy?
2019. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2019. júl. 16. 22:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Maholnap felnőtt ember vagy, mégse mersz szólni, hogy nagy fájdalmaid vannak?... Remélem, azóta már szóltál.
2019. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kicsit utána néztem. Azt írják jobb oldalt fáj, ha vakbélgyulladás van.


De nekem a kórházban baloldalt vizsgálták végig, és ott fájt.


És a köldökömnél nem fáj, lázam sincs. Várok pár órát szerintem..

2019. júl. 16. 22:18
 7/10 anonim ***** válasza:
És közben elvégzed az orvosit?...
2019. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hányás hasmenés?, bátyám három napon keresztül hányt mire az orvosok végre felfogták hogy baj van


Egyébként ezek a tűntetek


A vakbélgyulladás legtöbbször rossz közérzettel, étvágytalansággal és bizonytalan köldöktáji, majd gyomortájéki fájdalommal indul. A folyamat előrehaladásával a fájdalom erősödik, görcsös jellegűvé válik, és a jobb alhas területére lokalizálódik (kisgyermekek ezt nem mindig jelzik).


Jelentkezhet hányinger és hányás, főleg gyermekeknél. Felnőtteknél jellegzetes tünet a székrekedés, gyermekeknél viszont hasmenés és hígabb széklet is előfordulhat. Jellemző a hőemelkedés, a magas láz vagy a hidegrázás viszont már a betegség súlyosbodását vagy szövődmény kialakulását jelzi.

2019. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2019. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Este lázas voltam, és később az egész hasam fájt. Vettem be gyógyszert és kb 2-kor elaludtam. Azóta jól vagyok, mintha semmi nem lett volna.
2019. júl. 17. 09:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!