Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorrontás nagyon erős...

Gyomorrontás nagyon erős hasmenéssel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok reggel óta gyakorlatilag ami vizet megiszok az 20 30 perc múlva hasmenésként ki is jön. széntabletta nem segít. Mit tudok tenni?

2019. júl. 18. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
elmész az ügyeletre!
2019. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lehet az lesz mert még pár szál ropi se marad meg.
2019. júl. 18. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Ügyeletre menni nincs sok értelme, mert nem tudnak mit csinálni, maximum beutalnak a kórházba.

Amúgy inkább vírus, mint gyomorrontás.

2019. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Előző nap hamburgert ettem szerintem rosszul sütötték át. Még éppen el tudtam a háziorvosomhoz menni. Azt tanácsolta apránként igyak meg fél liter sima colat, az segít és tényleg, azóta nem hánytam a sós ropiegmarad. Tök jó has fogót írt fel.
2019. júl. 19. 05:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért diétázz még pàr napig
2019. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit írt fel?
2019. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
smecta port írt fel. Egyébként 1 nap alatt végig rohant rajtam, sajnos mivel itt a nyár hát és pont fesztiválra mentem azt végig ittam majd kövi héten megint végig ittam egy napot na utána ismét össze zuhant az emésztő rendszerem, ott már 3 napig tartó hasmenés volt, ipari mennyiségű hasfogó széntabletta felváltva szedése se segített. Szóval ilyenkor 1 hétig alkoholt inni tilos az már biztos. :D
2019. júl. 27. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, a Smecta por tényleg jó, de az vény nélküli, úgyhogy máskor is jól jöhet.
2019. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!