Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Valami gümőt észleltem nemrég a fülcimpám alatt, a bőrben, azonban ahogy piszkáltam, ügyesen összeroppantottam, ennek lehet komoly következménye?

Félek, mert nem akarom, hogy emiatt bármi komolyabb bajom legyen, nem akartam összeroppantani.

Valaki, aki esetleg ért hozzá, meg tudná mondani a választ? Tényleg félek.

Kérdések hasonló témákban: fül, cimpa

2019. júl. 18. 23:57  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem csak egy pattanás volt (belső)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2019. júl. 19. 00:05 Privát üzenet
Szerintem is , tobbszor is megesett velem is

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2019. júl. 19. 00:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Huh, akkor megnyugodtam. Köszönöm szépen, megy a zöld pacsi! :)

# 3/3Időpont 2019. júl. 19. 01:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt egy nagyon komoly, életveszélyes műtétem nemrég, ami után nagyon megszenvedtem a felépülést is. Az normális, hogy sokszor gondolok arra, hogy mennyit szenvedtem, küzdöttem?...
Napok óta tartó gombóc érzés van a torkomban és nehéz legzesem is van. Nemrég voltam kivizsgáláson vér Ekg rendben volt akkor mitől lehet ez? Sajnos az elmúlt pár hónapban sok...
Lett egy nagyon komoly ügyem az Ebayen, nemrég vásároltam egy cuccot a netről, s meg is érkezett a csomag de nem az volt benne, amit megvettem. Fokozodott az ügy, s eljutottam...
Nemrég hozzám került egy cica. Komoly betegsége lehet? (bővebben lent)
Nemrég 6 hónapig nem jött meg a menstruációm, aztán szerencsére igen (majdnem hormongyógyszert kellett szednem), viszont most már megint 1 hónappal csúszik. Ez lehet valami...
Valaki használta már a GREEN GOLD IMUNE-t? Kicsit furcsa nekem, hogyha ekkora pro étrendkiegészítő, akkor miért nem szedi mindenki. Nekem nemrég volt egy komoly műtétem és...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!