Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Idegen test érzés a torokban?

Idegen test érzés a torokban?

Figyelt kérdés

Pár napja fennáll. Nagyon zavaró. Viszont két hete köhögök is kicsit, megfázva egyáltalán nem vagyok.


Eléggé savas a gyomrom, érzem, de a savcsökkentő nem igazán segít.


Vajon ez állhat a hátterében? Vagy ha nem ez, akkor mi? Nagyon félek.



(Egyébként áprilisban voltam gyomortükrözésen, most nemrég vérvételen, a refluxon kívül rendben volt).



2019. júl. 20. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen néha nem kell megijedni. Próbálj diétázni pár napig. Stressz is okoz ilyet. Nekem is volt hetekig a gégesz meg semmit nem látott. Ha nagyon félsz menj el a gégesuetre majd megnyugtatnak. Attól is lehet hogy picit felmaródott a savtól és lett egy kis gyulladas ami esetleg kidudorodik . El fog múlni ártalmatlan. Lehet gucoseptel vagy smecta porral gargalizalni esetleg
2019. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyomorsav. Ha tudod, hogy nem használ a savcsökkentő, vegyél másikat. Én használtam az Acido Git-et, praktikus kis tasakokban van, és ha helyzet van, csak feltéped és a szádba öntöd.

Lehet, hogy a torkodnak jót tenne egy kis kamilla tea, vagy öblögetni szódabikarbónás vízzel.

Ne aggódj, idővel rendeződik, de kerüld a szénsavas, cukros dolgokat, meg a savasító ételeket.

Ja és lefekvés előtt ne egyél sokat. ;)

2019. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fehérakác tea meg salvus víz jó a refluxra. Az utóbbi gyulladascsökkentő is. Jó a nyálkahártyára. A teát gyuri bacsi teaboltjában szoktam venni. Nincs rossz íze.
2019. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!