Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sárga folt karon ez mi lehet?

Sárga folt karon ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy halványsárga folt karomon...egy ideje...hónapok óta de nem tudom, mi lehet nem is tudom múlt e el azóta vagy most jött ki de múltkor is itt volt..ez mi lehet? ugye nem cukorbetegség tünete?

köszönöm,a választ előre is..



2019. júl. 22. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
De lehet annak is, de basszus menj el egy orvoshoz ö többet tud mondani mint itt bérki látatlanban orvosi végzettség nélkül
2019. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :(
2019. júl. 22. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

megmondani tényleg nem lehet mi az, de a lehetőségek száma nem végtelen.


attól függ milyen az árnyalata


ha világos-zöldes sárga akkor három dolog okozhatja, fémallergia (vagy más bőrbetegség) és cukorbetegség, vagy beütötted a karod.


ha rikító sárga akkor esetleg májprobléma, bár az tovább terjedne, meg más tünete is lenne.


ha több helyen is megjelennek rajtad ilyen foltok és előtte vöröses-lilás színűek akkor a bőröd alá vérzel és sürgősen menj orvoshoz mert alacsony lehet a trombocitaszámod, ez a legkevésbé valószínű, vérképzőrendszeri betegségre utal


+1 eshetőség hogy ez egy egyszeri bőrtünet aminek se következményét, se kiváltó okát nem lehet majd megtalálni, ez a legvalószínűbb

2019. júl. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat mutattam orvosnak és nincs semmi bajom..
2019. júl. 23. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Megesik de igy a biztos, jobb tudni hogy nincs baj mint nem tudni hogy baj van
2019. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!