Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » AIDS kiütések nélkül?

AIDS kiütések nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok. Van egy baratom akirol most tudtam meg hogy elegge szélhámos..és elottem gumi nélkül lefekudt csajokkal. Velem 1x fekudt le gumi nélkül októberben, utána egész novembertől -áprilisig visssztero lázzal járó megbetegedéseim voltak, gyenge immunrendszer, stb /mononukleozis, hugyuti fertozes, tuszos mandula, influenza , stb/

Most olvastam wikipedian, hogy a megfertozestol számított 3-6heten belül kijönnek kanyaró szeru kiütések, de az emberek nem figyelnek fel rá. Halistennek rajtam egy sem volt. Ezek mindenkeppen előjönnek egy erintettnel?


2019. júl. 23. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom mindenképp keress fel egy nőgyógyászt minden tesztet végeztess el és kérd meg a barátodat hogy ő is csinálja ezt meg
2019. júl. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj rá.
2019. júl. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

100% hogy nem vagy AIDSes

magad megnyugtatására elmehetsz tesztelni, de ennek a vírusnak a prevalenciája Magyarországon és közép-európában borzasztóan alacsony. Sokkal nagyobb esélyed van leukémiásnak vagy hepatitisesnek lenni pl.

2019. júl. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon minimális esélye van a HIV fertőzésnek. Ne stresszelj rá, de szűresd le, akkor nem stresszelsz tovább, ami nem rontja az immunrendszered. Magyarországon ezt ingyen, anoniman is megteheted.
2019. júl. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugy csinalsz mintha minden masodik ember hiv pozitiv lenne. Az arany nalunk kb 5000 beteg a 9,5millio emberbol, tobbsege homoszexualis ferfi. Tehat ha a csavo 100csajjal feküdt le akkor is paranyi az eselye hogy elkapta a betegseget. Plane hogy a kozhiedelemmel ellentetben messze nem 100% a fertőzési arany
2019. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehetetlen, hogy HIV fertőzött legyen, nem értem ezt a hozzáállást.. menj el szűrésre.
2019. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!