Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezne hogy a cisztám a...

Létezne hogy a cisztám a párkapcsolatom illetve az azt követő szakítás miatt alakulhatott ki?

Figyelt kérdés
Van egy 5 mm-es cisztám az egyik petefészkemben. A szüzességem is csak a legutóbbi barátommal sikerült elveszítenem 26 évesen. Én egyáltalán nem élveztem mivel nem figyelt oda rám, nekem nagyon fájt, egyáltalán nem azt éreztem hogy valaki velem szeretkezik. Mialatt jártunk is voltak problémáink, lelkileg is bántott, egyszer testileg is mikor a nyakam megfogta. Ő maga szakított velem. A kapcsolat alatt is folyamatosan feszült voltam, és most is, pedig ennek már fél éve hogy vége lett. Lenézem és utálom magam, mert megint bebizonyosodott hogy senki sem képes szeretni. A családom szerint ha továbbra is rossz dolgokra gondolok rákos is leszek.
2019. júl. 23. 11:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Erre szerinted ki tud neked választ adni? Nekem is volt egy ilyen barátnőm, aki minden veszekedésnél azt mondta és hitte, hogy rákos és hogy miattam. Persze nem volt az.
2019. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkabb a kesei szuzesseged miatt van.


Most hany eves vagy?

2019. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg előtte is volt, vagy valami más nőgyógyászati gond, és ezért nem volt jó a szex sem.

Egyébként az első sokaknak nem jó. Vagy olyan semmilyen. Ettől még később lehet jó.

Ha mindig fájt, akkor elég valószínű, hogy már akkor is volt valami nőgyógyászati gond. Nekem akkor fájt, amikor cisztám volt és kiderült, hogy endometriózisom van.

És miért lennél rossz, azért mert nem sikerült egy kapcsolat? Mások is jártak már így, hidd el, többször is.

2019. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Később amúgy nem fájt már a szex. Amúgy az exem tök szárazon csinálta először, fel se izgatott.
2019. júl. 23. 12:01
 5/6 anonim válasza:
Az élet igazságtalan. Van aki több férfival is szexel, egyéjszakás kalandjai is vannak, még sincs ilyen jellegű baja.
2019. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

A cysta kialakulása nem tudják miért van, lehet lelki oka is, a ráknak is állítólag ez az oka, de igazából a te szempontodból mindegy, nem?

Inkább a nagy gond az, hogy bántott meg nem volt jó a kapcsolat, mégis lefeküdtél vele, így senki sem élvezte volna.

2019. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!