Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vettem szenszuros viz desztill...

Vettem szenszuros viz desztillalot de nem csinal csak 40 tdm es viszet valamit rosszul csinalok? Valamint milyen gyakran kell cserrelni szenszurot?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul csinalsz. En tobb mint 10 eve gyartok desztillalt vizet. Varosban elek, csapvizet desztillalok, azonban problemakat eddig meg soha se eszleltem.


Masodlagos a szenszuro; akkor fokuszalj a szenszurore, ha kulonleges korulmenyeid vannak, mint peldaul kinn elsz egy tanyan, nincs csapviz, irdatlan vacak a kutviz amit hasznalsz, es nagy baj van a desztillalt viznek az izevel.


Attol fugg hogy milyen mennyisegu vizzel kezded a desztillalast, es hogy mekkora mennyisegu desztillalt viz jon ki abbol. Egy resze el fog parologni, azonban annak a tulnyomo tobbsege desztillalt vizkent fog kijonni.


Nem vilagos ez a "tdm" szavad.

40 kobmeter (40 m3)?

40 kobdecimeter (40 dm3)?

40 kobcentimeter (40 cm3)?

2021. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!