Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vettem egy viz desztillalot...

Vettem egy viz desztillalot de a viz amit desztillal termal viz ize van vagy valami hasonlo miert?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A desztillált víznek teljesen más az íze, mint a normál víznek, ez teljesen rendjén van!
2019. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A termálvizek jellegzetes ízét a kén adja. Más vegyületekkel keveredve más más ízt kapunk. Mikor megvásárolsz egy készüléket, abban nyomokban lehetnek különböző vegyületmaradványok, amik csak többszöri használat után főnek ki, alakulnak át. Sokat számít a desztillálandó víz minősége is, mert első fázisban nem kapsz tiszta desztillált vizet, mindig lesznek bent oldott anyagok. Szerintem egy desztilláló berendezésbe fektetett pénz soha nem fog megtérülni, hacsak el nem adod a vizet.

A fentebb említett okok miatt, rövidesen nem fog ízleni és nem is fogod meginni.

Próbáld meg ismételten desztillálni a vizet, addig, míg a kellemetlen íze el nem tűnik. De akkor már költségesebb lesz, mintha patikában vennél palackozott desztillált vizet.

2019. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!