Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Fülzúgás megszűnèse leponextôl?

Delavega kérdése:

Fülzúgás megszűnèse leponextôl?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden: 3 ève zúg magas frekvencián a jobb fülem, pánikbetegség, alvászavar szorongással leponexet kaptam, csak ez vált be, azt vettem èszre, hogy estènkènt mikor ezt beveszem, 25mg, kb fèlóra ès teljesen megszűnik a jobb oldali, fej vagy fülzúgásom. Nappal nem szedek semmit. De mikor reggel magamhoz tèrek, magához tèr a zúgás is. A kèrdèsem az, hogy ilyenkor mi változik estènkènt? Vegyem be nappal is? Mert hogy nem a fül hibájából van ez, az is biztos, nálam. Vagy halucinálom azt a hangot? A válaszokat előre is köszönöm! M.

2019. nov. 10. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Valójában senkinek sem a füle zúg, amikor "fülzúgásra" panaszkodik. Valami kis ér az agyban összeér valamivel, vagy a vér zúg az érben, amit akár még a gyógyszer is befolyásolhat. Ezért is kisérleteznek értágítóval.. De szerintem te ne változtass a gyógyszereden, mert az nem a fülzúgásra kell hasson, elsősorban.
2019. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Üdv! Köszönöm hogy válaszoltál! Persze azt nem erre szedem, de mintha erre is hatna valamennyire. Ami mèg beválni látszik az a multivitaminos teakeverèk, de idegi alapú ez nálam, nem tudom mit kellene mèg nappal szednem erre. Zöld tea+zsálya keverèket használok.
2019. nov. 11. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért a tea sem egy ártalmatlan dolog. Nekem pl. megemeli a vérnyomásom, és az sem jó. Szal mindent mértékkel.
2019. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Heló! Tudom! Nem haladok meg a napi limitet vele, csak annyit iszom amennyi szükséges.:). Azóta mióta iszom, 1 ève nem voltam komoly beteg, ok influenza. Arra leszek most kíváncsi, decemberben mennyire úszom meg ezt.
2019. nov. 14. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Mérni kellene nap közben a vérnyomásod. Lehet egy kicsit magasabb a kelleténél a stressztől. Ettől zúghat a füled. Este megnyugszol a gyógyszertől és a pihenéstől, ezért lejjebb megy, és megszűnik a zúgás. Igyál elég folyadékot!
2019. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Helo! Erre már èn is gyanakodtam, de az igazi nyugodtságot a leponex váltja ki, az ad egy lendületet az egèszhez, bevètelkor kb fèl óra után kezd nyugtatni a bogyó,ès teljesen megszűnik a húzás, mindig este, nappal meg erre mit vegyek be, mert lepot tutira nem, van nèmi szedálóhatása neki, 25mgot szedek, vèrnyomásom idegi eredetű, otthon nyugodt környezetben 128/87, idegi alapon felmegy egy pillanatra 180ra. Valamiért nálam minden idegi alapú, vagy az alapbetegsègem miatt, erre a vèrnyomásra coverexet szedek, 5mg. Az ltheanin tablettán töprengek, hogy azt kène e szednem, napközben mint nyugtató. Vagy xanaxot? Nekem valahol már mindegy, csak hasson.
2019. nov. 16. 11:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Viszont a többi betegnek is javasolnám a zöld teát, nekem bejött, olvastam a neten, hogy a hasonló betegek, sokat dohányoznak, hogy megmaradjon az agyuk, meg jó kedvük, ez rèszben igaz, csak nagy kèrdès, hogy a dohányzás kor ők mennyit alszanak èjszaka, èn a dopamin szintem a zöld teával tartom karban, ès be is válik, itt is ez van, hogy ők dohányfüggők, èn addig zöld tea függő lettem, ezzel csak annyi a baj, hogy távollètben nem.tudok teázni, már arra is gondoltam, hogy inhalátorba öntöm oszt gőz formában viszem magamba, L-theaninen az eik összetètele, a másik az egcg, olvastam, hogy a nikotin szètcseszi az ember állását, ez igaz?
2019. nov. 17. 12:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Jav: alvását .
2019. nov. 17. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!