Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi az a biorezonancia?

Mi az a biorezonancia?

Figyelt kérdés
2007. febr. 17. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

A biorezonancia a jövő orvostudományának egyik legnagyobb ígérete, mivel a szervezet legalapvetőbb folyamatainak befolyásolásával beindítja, serkenti a szervezet önregenerációját.


A szervezet elektromágneses erőtereinek mérésén, és ezen rezgések újrahangolásán keresztül, új távlatok nyíltak meg az orvoslásban. A biorezonancia a sejtjeink elektromos tevékenységét vizsgálja. Általa hiteles információkat kaphatunk szervezetünk sejtjeinek komplex működéséről.


A biorezonancia egy olyan eljárás, amely a sejtekkel elektromágneses jelek segítségével kommunikál. Az eljárás lényege, hogy ha bármilyen külső hatásra (és abból akad bőven) a sejtek hibás utasításokat kapnak, akkor ez az elváltozás mérhető és még idejében helyrehozható.


Az eljárás a hullámtan törvényeiből ismert rezonancia, illetve kioltás jelenségein alapul. A rezonancia tulajdonképpen a különböző hullámoknak a találkozása során kialakuló jelenség, amelynek kimenetele attól függ, hogy a hullámok milyen fázisban vannak a találkozás pillanatában. Tehát míg egyes hullámok erősítik, mások gyengítik vagy teljesen kioltják egymás hatását.

2007. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem volt hasznos!Ès a pénztárcám jól ráment a kezelésre és cserébe kaptam nevetséges bohóckodást!Vigyázz!
2007. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Az elöttem szólónak üzenném,hogy a módszer igenis működik,mert én 3 éve nem dohányzom és olyan könnyen szoktam le a biorezonancia segítségével egy kezeléssel,hogy magam is meglepődtem rajta!!!Pedig 40 szálat szívtam naponta...
2008. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Állítólag Royal Raymond Rife már rég feltalálta, csak a gyógyszergyártók nem akarták, hogy elterjedjen
2009. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Kioltani egy hullámot egy másikkal az nem hót tüneti kezelés? Rádióhullámokkal is megeshet a kioltás, és meg is esik. De az nem befolyásolja az adókészüléket, ami ez esetben a test lenne!
2010. jún. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!