Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szódabikarbónás sampon?...

Szódabikarbónás sampon? Hajápolás?

Figyelt kérdés

Fontos kérdésem volna.Tömören,az én hajam általában hamar zsírosodik,és nagyon. Ezért kicsit utána olvastam és kipróbáltam a szódab. sampont és alma ecetes öblítést,ami úgy vélem nagyon jól kitisztította.

Szóval az lenne a kérdésem,hogy ezt lehet-e mindig használni vagy ha nem,akkor mellette milyen sampont használhatnék,mivel a rendes samponokat szeretném elhanyagolni vagy ráállni arra ,h csak vízzel mossam a hajam.

Írnátok tapasztalatokat és véleményeket. Előre is köszi :)



#sampon #bio #Szódabikarbónás hajápolás
2020. febr. 22. 10:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Most nézem,hogy lehet rossz kategóriába írtam,elnezést.
2020. febr. 22. 11:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Az almaecet az tényleg jó. Akár sampon helyett, akár körömgombára. Ha meg szódab vel kevered, akkor csúcs.
2020. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem teljesen rövid a hajad, a sima vizes hajmosás nem fog működni. Én is próbálkoztam sok mindennel, hosszú, vékony szálú hajam van, könnyen zsírosodik. De nekem az volt a legnagyobb problémám, hogy állandóan viszketett a fejbőröm (nem korpa miatt). Aztán találtam egy nagyon jó sampont (Sellon), amióta azt használom, ez a probléma megszűnt. Mivel nem piszkálom állandóan a hajamat (vakarózás), a zsírosodás is csökkent. Az almaecetes öblítést szerintem csinálhatod minden hajmosás után (higítva, nem töményen). Illetve jók lehetnek még a gyógyteák is mosás utáni öblítésre (kamilla, diólevél - attól függően, milyen színű a hajad -, csalán).
2020. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!