Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Miért lehetek rosszul az ételtől?

Miért lehetek rosszul az ételtől?

Figyelt kérdés
Fél éve nem fogyasztok semmit ami tartalmazna búzalisztet és cukrot. Már egy ideje ha ránézek mondjuk egy süteményre, vagy körülöttem esznek valamit amiben van liszt vagy cukor egyszerűen rosszul leszek. Egyáltalán nem kívánom és nem hiányzik, sőt nem értem valaki, hogy tudja ezeket enni.. úgy érzem ha megkellene ennem egy szelet rántott húst nem menne. Minden evés alkalmával azon gondolkodok, hogy elfogok hízni, pedig nagyon egészségesen érkezem.54 kiló voltam, most 45, de a magasságomhoz tökéletes a súlyom. (158 cm vagyok) Mitől lehet ez az undor?

2020. ápr. 3. 10:55
 1/2 A kérdező kommentje:
*nagyon egészségesen étkezem, bocsánat kijavította a telefonom.
2020. ápr. 3. 10:56
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanigy vagyok, mint te. Csak en mar 15 eve nem fogyasztok ilyesmit. 165cm/48 kg vagyok.

Valoszinuleg te is atalltal fejben, es tisztaban vagy a hatranyaival.

Vagy “ bunoztel” es emlekszel , milyen rosszul voltal.

2020. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!