Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Amióta amwayes vitaminokat...

Amióta amwayes vitaminokat szedek, a nyelvem folyamatosan ki van csípve, valaki járt hasonlóan?

Figyelt kérdés
Eleinte azt gondoltam hogy a dióra vagyok allergiás, de miután azt elhagytam, továbbra is fennáll, a másik érdekesség hogy estenként jobban érzem, mint napközben, bár akkor is érezhető. Eddig nem volt ilyen problémám, csak amióta szedni kezdtem, valaki tapasztalt hasonlót?

#MLM #nyelv #allergia #vitamin #Amway #kicsípett nyelv
2020. szept. 5. 23:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Letezik meg az Amway? Rendszervaltaskor szektasan bekattant ismerosom ramsozott egy oriasi tubus fogkremet, ami nem tisztitotta a fogam es lepedekes lett. Ezzel vegeztem a tortenettel. Csak boltban vasarolok.
2020. szept. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Lehet allergiás vagy valamire ami benne van. Mivel csak természetes alapanyagokat tartalmaznak a készítményei ezért simán előfordulhat. Pontosan melyik vitamintól érzed ezt?

Az elsőnek meg üzenem, hogy vagy tanuljon meg fogat mosni, vagy tanuljon meg jobban hazudni.

2020. szept. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 eleinte a diósmézesre tippeltem de miután elhagytam, teljesen még mindig nem jó és elég sokat szedek, így most fokozatosan próbálom hogy melyik lehet az amelyik kiváltja.
2020. szept. 7. 15:35
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a cink tabletták csípősek is, tényleg.
2020. szept. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem feltétlenül biztos, hogy a termék váltotta ki ezt a reakciót!

Mindazonáltal kérd ki a segítségét annak aki a terméket ajánlotta. Tehát aki által hozzájutsz a termékhez.


1. Válaszoló te aztán eszméletlen nagy marhaságokat írsz.

Minden nap fogat kell mosni nem csak egyszer.

Tök mindegy boltból vásárolod e, vagy ajánlótól.

Minden fogkrémmel többször kell fogat mosni.

2020. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 Megkérdeztem, nem jutottunk előre, illetve miután elkezdtem szedni akkor kezdődött és most a darabok folyamatos elhagyása után már javul, szóval de, ezek valamelyike váltotta ki.
2020. szept. 12. 10:46
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mindazonáltal kérd ki a segítségét annak aki a terméket ajánlotta. Tehát aki által hozzájutsz a termékhez."


Ja, mert ezek a szánalmas elnyúlt öltönyös tukmáló ügynökök olyan rohadt nagy szakértők. :D


Egy másik cég hasonlóan kókler ügynöke egy gluténérzékeny ember panaszaira kínálgatott olyan táplálékkiegészítőt, amit fogyasztani sem lett volna szabad. :D

2020. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező. Ha nem jutottatok sehova akkor ha úgy érzed, hogy a termék váltotta ki a reakciót akkor természetesen hagyd abba azon termék fogyasztásával.


7. Válaszoló egy hálózatépítő nem ügynök. Dolgoznak orvosszakértők bizonyos cégeknél akihez bárki fordulhat.

De csak javaslattal tanáccsal tud ellátni.

Aki hálózatot épít nem tukmál.

Igazán halvány lila gőzöd sincs róla mi az a multi level marketing.

Csupán mondta neked a spanod vagy valami "sikeres" ismerősöd, illetve itt a GYK n olvasott véleményekről építesz.


Ja meg amit látsz a Facebookon.


Mi a realitás alapja annak a történetnek amit mesélsz?

2020. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon ügyes vagy hogy le tudtad írni a betanult generic mlm terelő dumát. Ti mlm droidok mind ötforintossal működtök, és csak a szar kamu mantráitokat ismételgetitek...


Egyébként ugyan ez az ügynök sózott rá egy csóró rákos nyugdíjasra valami 30ezer Ft értékben a csodateájukat mert az milyen jó hatással van, ráadásul hitelbe, mert a szerencsétlen öreg csak akkor tudta kifizetni mikor jött a nyugdíja.

Ezeket csak azért tudom, mert az ipse munkatársam volt, és mellette mlm-ezett.

2020. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

Miből jön ez a feltevésed, hogy egy forgalmazó kamuzik? Mi a hazugság? Áruld már el nekem.



Az utóbbi sztori miből biztos, hogy nem kamu?


Egy hálózatépítő nem sóz rá semmit senkire. Az mlm termékek nem csodaszerek.

Pozitív hatása lehet az ember szervezetére.

Sajnos olykor negatív is előfordulhat. Minden ember más és más.


Miért fáj neked, hogy az idős úriember 30 ezer ft ért vásárolt terméket, amit ráér később is kifizetni?


Ezek szerint igencsak jóban vannak egymással.

Gondolom ha nem elégedett visszaadja a terméket és kész.


Boltban ezt megteheted?


Nagy betűkkel ki van írva.


PÉNZTÁRTÓL VALÓ TÁVOZÁS UTÁN REKLAMÁCIÓT NEM FOGADUNK EL!


Egy termékforgalmazónál lehet reklamálni.

Persze el is küldheted a p be is.

Utánna kihúz a listájáról és valószínűleg többet nem fog keresni.

Majd talál inteligensebb fogyasztót, vagy üzleti partnert.


Az üzlet pörög nélküled is. Nem kellesz.

2020. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!