Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ki használt már Amway-es...

Ki használt már Amway-es vitaminokat? L

Figyelt kérdés

Ha használtatok már, akkor mi a véleményetek róla?

Én eddig teljesen megvagyok vele elégedve.


2021. jan. 3. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha meg vagy vele elégedve, akkor mi ez a kérdés? Csak nem rásózni akarod itt az emberekre jutalékért?
2021. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1🤣


Gondoltam h lesz ilyen ember aki ezt szűri le!

Nem akarok senkire semmit rásózni, csak érdekel h ki milyen vitaminokat szedett az Amwayesből, mert én még nem próbáltam ki az összeset, amit meg igen azok eddig nagyon bejöttek.

Most már érted?

2021. jan. 3. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Es mit jelent az, hogy teljesen meg vagy vele elegedve? Nem nott harmadik fejed?:)
2021. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
de ha egy bevált, minek több, meg ha jó az immunrendszered és nem voltál komolyabb beteg, gyümölcsökkel, zöldségekkel jobban jársz. Amwayos termékekkel semleges a tapasztalatom, a marketing ahogyan nyomultak azok akikbe belefutottam, olyan ijesztő volt mintha egy szekta lenne.
2021. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!