Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Chia magot ti hogy szoktátok...

Chia magot ti hogy szoktátok fogyasztani?

Figyelt kérdés

Pl. evés előtt mennyi idővel? Össze rágjátok? Most raktam egy kis vízbe

, és be van “kocsonyásodva”, tudom hogy így kell lennie, de nem hiszem, hogy öklendezés nélkül lemenne:D

Yoghurt nincs itthon amibe bele tudnám tenni, ötletek esetleg?



2021. jan. 4. 09:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy szerintetek meg ihatom úgy is, hogy nem hagyom amíg be ázik, hanem amint vízbe teszem, megiszom egyből?
2021. jan. 4. 09:23
 2/5 evvc.lkh válasza:
Én szoktam tenni joghurtba, zabkásába, turmixokba. Magában rágni vagy inni én nem szeretem, de ha neked rendben van, akkor szerintem jó így is.
2021. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Joghurtba ha beleteszed, 10 perc es fogyaszthato, egy ejszaka alatt tokeletes.:DD

En neha teszem palacsintaba is egyebkent, de fokent zabpehellyel fogyasztom. Zabpehely, kis chia mag, ra kis forro viz, amit meg besziv es valami gyumolccsel, akar joghirttal, fahejjal nagyon finom.

(Ajanlom neked még a daralt lenmagot is, ha esetleg nem ismered, nagyon egeszseges!:))

2021. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kókusztejbe szoktam tenni, teszek bele még kakaóport, mézet és néha mazsolát is. Vagy gyümölcsturmixba. Sima vízben semmi íze nincs.
2021. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz nem mostani kérdés, de én tej és víz keverékbe szoktam áztatni. Meg mellê mêg szoktam a keverékbe zabpelyhet tenni, de nem sokat csak egy ek-val. Natúr joghurtot hozzáadni, és gyümölcsöt szoktam rátenni. Így szerintem nagyon finom.
2021. máj. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!