Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen növényi tejet vegyek,...

Milyen növényi tejet vegyek, ami olcsó?

Figyelt kérdés
Általában a pennyben és/vagy spárban kapható növényi tejeket szoktam venni, kb 400 ft, mandula, szója, és talán rizs van. Egy ideje elvagyok velük, de egyre nehezebben tudom enni, inni, olyan borzalmas. Vizes, íztelen, fu egyszerűen már rosszul vagyok tőlük. Most vettem egy Alprot, meg ittam már előtte is ilyet, és mindig tudtam, hogy ez jobb, de drága nekem. Aki rendszeresen fogyaszt ilyeneket, nem tudja, van-e esetleg másik márka, ami szintén jó, és nem annyira drága?

2021. jan. 19. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet otthon is készíteni. Elég gyorsan megvan.

Vászonzsákoslány csinált róla videót is, youtubeon fent van.


Én is utálom őket egyébként, az Alpronak a nuts-os változata az egyetlen, aminek szerintem jó íze van.

2021. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Müller sajatmarkasa esetleg?
2021. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Probald meg a lidl-ben kaphato mandulat (400 korul van) nekem az bevalt. Bar en csak kavehoz iszom, ugy elviselem, egyebkent gyulolom ezeket a tejeket, de az allergiam miatt nincs mese, ez van :D

Otthon is lehet kesziteni, azokat ugy edesited, izesited, ahogy akarod, csak be kell ruhazni egy jobb turmixgepre. Nekem sajnos meg nincs, ezert meg nem probaltam otthon.

2021. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Végigjártam ezt az utat. Kipróbáltam rengeteg fajtát, árban is vannak különbségek, de az a vizes íz engem is zavar a legtöbb márkánál. Ami eddig a legjobban bevált, azok a DM-es növényi tejek.
2021. febr. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a Happy mandulatej ízlik a legjobban, Lidl-ben, Penny-ben lehet kapni, majdnem a legolcsóbb. Annál lehet a vizes ízt a legkevésbé érezni.
2021. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!